E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

ČJLAF: Prague Lions vs Prague Panthers
Název akce:
ČJLAF: Prague Lions vs Prague Panthers
Datum konání:
neděle 21. říjen 2012 , 14:00 h - 17:00 h
Místo konání:
Prague Lions - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Sport
Zdroj:
328340933929792
Kliknutí
32

Popis

Vše směřuje k poslednímu zápasu základní části. V něm se střetnou věční rivalové (alespoň, co se juniorské soutěže týká). První vzájemný souboj vyzněl překvapivě jasně pro Lions 35:0. Hlavní příčinou na tom měla passová hra Panthers. Po odchodu bratří Tománků z juniorky, je to očividná slabina obhájce.

Minulý rok se jim tato slabina podařila překonat až ve finále, kdy z velké části překopali celý útok a vyhráli 45:20. Tento rok však nemohou čekat tak dlouho. Pokud totiž vyhrají znovu lvi, mají titul v kapse. Nové pravidlo totiž zní tak, že tým, který vyhraje všechny zápasy základní části, se stává automatickým mistrem.

Derby je tedy opepřeno i tím, že je to pro obhájce "do or die" situace. Je dost možné, že se vršovičtí znovu podaří změnit útok, ale tuto sezónu Lions s běhy moc velké problémy nemá. Důkazem toho je, že v prvním zápase od Panthers neobdrželi žádný bod. To už je větším problémem domácích disciplína. V útoku to bývá častý - illegal man downfield a v obraně se zase vyskytují občas zbytečné late hity. Zrovna v minulém zápasu se ho dopustili dva hráči. Takže hlavní zbraní panterského útoku by mohl být pokus vyprovokovat některého z hráčů Lions a pokoušet jeho respektive jejich mentální odolnost.

Pro diváky bude znovu připraven stánek s kávou od Starbucks a bude poprvé představen náš NOVÝ MASKOT Bru (Bruncvik)


Jak už bylo zmíněno, bude se jednat o největší utkání juniorské sezóny, kdy si zvlášť obhájce nemůže dovolit prohrát. Půjde jednoznačně o vyhrocený zápas, jak už tomu tak mezi Lions a Panthers bývá. Nelze tedy předpokládat, že utkání bude mít znovu tak jednoznačný průběh, jako posledně.

Lions budou hrát na svém obvyklém domácím hřišti: RC Tatra Smíchov
Vstupné: 50,-

Sdílet ČJLAF: Prague Lions vs Prague Panthers

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS