E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Sheppard (AUS)
Název akce:
Sheppard (AUS)
Datum konání:
pondělí 29. červen 2015 , 20:00 h - 20:00 h
Místo konání:
Lucerna Music Bar - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
338280449707823
Kliknutí
585

Popis

Sheppard (AUS)
29.06.2015 – 20:00
Praha, Lucerna Music Bar
350,- Kč + poplatky www.musicbar.cz a obvyklé předprodeje
350,- Kč v pokladně Lucerna Music Baru
---------------------------------------------------------------
“Je to o smíchu v tragédii a o smutných věcech, z kterých jsou veselé. Je to hudba pro smolaře. Doufám, že nabídne legraci, smích a štěstí.”

Sheppardovi jsou členové rodiny, která ve své rodné Austrálii zhmotnila svůj hudební sen. Kapela, v jejímž jádru stojí sourozenci George, Amy a Emma Sheppardovi, urazila pořádný kus cesty – od skládání písniček na terase svého domu až k vítězství v australské hitparádě nad megahitem Pharrella Williamse „Happy“ se svým hitem „Geronimo“.

Jejich příběh začal dva tisíce mil od Brisbane v tropickém ráji Papuy – Nové Guiney, kam se rodina přestěhovala se svým otce – právníkem. Už od prvního dne je hudba obklopovala. Jejich otec je ráno budil nahrávkami Cata Stevense a matka jim zaplatila výuku hry na klavír a hudební teorii. George, Amy a Emma nemohli být pro fungování své budoucí kapely lépe vybaveni.

Sourozenci brzy rozšířili skupinu o kytaristu a producenta Jay Bovinoa, kytaristu Deana Gordona, bubeníka Michaela Butlera a mladší sestra Emma se chopila basové kytary. Sestavu několikrát obměnili, složili téměř 30 písniček a vydupali si schůzku s legendou australského hudebního průmyslu Michaelem Chuggem, který se stal jejich manažerem.

S Chuggovými zkušenostmi a svým nadšením se jim podařilo prosadit – rádia začala hrát jejich první singl “Let Me Down Easy“, aniž by měli za zády velkou gramofirmu.

Skladba “Let Me Down Easy“ se pro Shepppard v Austrálii stala průlomovým hitem, po němž následovala televizní vystoupení s obrovskou sledovaností, čtyřikrát platinové vydání dalšího singlu “Geronimo“. Písnička se stala "Nejdéle indie skladbou #1 v hitparádě v australské hudební historii" a v létě 2014 vydává kapela své debutové EP "Geronimo", které vzápětí dostává zlatou desku. Následovalo jedenácti písňové album nazvané "Bombs Away", které letos vyšlo i v Evropě a i zde slaví ohromné úspěchy.

Sheppard každou svou na první poslech smutnou skladbu dokáží prosvětlit. “I když jsou nějaká témata našich písniček temná, pustíme do nich světlo... “ vysvětluje George.

Zda se sourozencům Sheppardovým podaří prosvětlit kromě písniček také poměrně tmavý Lucerna Music Bar, kam kapela přijede ke svému premiérovému koncertu v Česku, se pražské publikum bude moc přesvědčit 29.června.

Předprodej vstupenek bude zahájen 2.dubna. Vstupenky za 350,- Kč + poplatky budou k zakoupení na www.musicbar.cz, www.GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal, Eventim a v pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku.

Více info na:

www.officialsheppard.com
www.facebook.com/wearesheppard

www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Sdílet Sheppard (AUS)

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS