E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

AFTERIMAGE pres. MORPHOLOGY (FIN) and DJ DUSTIN (DE) @ Cross Club
Název akce:
AFTERIMAGE pres. MORPHOLOGY (FIN) and DJ DUSTIN (DE) @ Cross Club
Datum konání:
pátek 27. únor 2015 , 00:00 h - 00:00 h
Místo konání:
CROSS][CLUB - officiall - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
339508729562001
Kliknutí
484

Popis

Finské electro duo reprezentující odkaz Motor City.

/////// STAGE 1 ///////

MORPHOLOGY Live (FIN) (Zyntax Motorcity, Diametric., Semantica)

Support:
TRETO (SK)
NITROUS (Radio1, Volnej Průběh)
LAYUP & R. KOSMOS (Endless Illusion, Intergalactic FM)


/////// STAGE 2 ///////

DJ DUSTIN (Giegling /DE)

Support:
DISCO MØRETI
MOORIS (Shotgun Festival)
EVA PORATING

Visuals BLOK_4Bio Morphology

Morphologie, je zastoupena v mnoha vědních oblastech. Nebude náhoda, že si tento výraz vybralo i finské duo Matti Turunen a Michael Diekmann pro společný electro projekt. A když říkáme electro, tak myslíme čistě kalenou Detroitskou ocel.

V dlouhých a chladných zimních večerech ji přetavují do distopických příběhů o nepěkné budoucnosti, kde sem tam vysvitne trocha naděje na lepší zítřky. Morphology za pět let existence posunuli a zmodifikovali odkaz Motorcity na evropské, potažmo skandinávské podmínky a v současnosti se řadí ke špičce v oboru elektrikaření.

Se svojí ověřenou rovnicí kick + snare + bass + pad = journey, se zapsali na labelech jako Semantica, Diametric nebo Abstract Forms, svůj krystalicky čistý zvuk pak představili na své druhé dlouhohrající desce Identity Component, která se ještě tento rok dočkala remixů.

Morphology rozhodně nepatří mezi každovíkendové obražeče evropských klubů, jejich živé vystoupení tak bude opravdovým svátkem a my věříme, že se tím zároveň načne nová klubová noc Afterimage, zaměřená na spectrum electra/techna s přívlastkem.

Bio DJ Dustin

DJ Dustin je pevnou součástí a zakládajícím členem kolem rodiny německého labelu Giegling (který mimochodem dominoval v letošních výsledcích ankety serveru Resident Advisor!). V klubu Cross jste měli šanci slyšet dvoučlenný liveact Kettenkarussell Leafara Legova a Konstantina loňský podzim a právě Konstantinova slova si pro „biografii“ DJe Dustina půjčíme.

„Dustin byl vždycky první, kdo byl na místě našich večírků, postaral se o vše od elektriky po nastavení zvuku a většinou pak šel domů spát. Vrátil se v šest ráno, aby odehrál poslední set noci. Hudbou, která zkrátka chytá za srdce, pak okouzlil taneční parket natolik, že tyto sety dodnes všichni považujeme za legendární!“

Sdílet AFTERIMAGE pres. MORPHOLOGY (FIN) and DJ DUSTIN (DE) @ Cross Club

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS