E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Swedish Boombox: LOOPTROOP ROCKERS / SWE, Support: 1210 Symphony (DJs Chocolatic & Diskotek). VYPRODÁNO / SOLD OUT
Název akce:
Swedish Boombox: LOOPTROOP ROCKERS / SWE, Support: 1210 Symphony (DJs Chocolatic & Diskotek). VYPRODÁNO / SOLD OUT
Datum konání:
pondělí 23. únor 2015 , 20:00 h - 20:00 h
Místo konání:
Lucerna Music Bar - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
341015872759715
Kliknutí
384

Popis

Swedish Boombox
LOOPTROOP ROCKERS / SWE
Support: 1210 Symphony (DJs Chocolatic & Diskotek)
23. 2. 2015
Lucerna Music Bar, Praha

VYPRODÁNO / SOLD OUT

NAZÍ ŠVÉDI SE VRACÍ – LOOTROOP ROCKERS PO ČTYŘECH LETECH TÁHNOU NA PRAHU

Klasika. Kult. Legenda. Proslulost lokální, s dopadem globálním a drtivým jak hala Globen. Zase? Ano, zase po čtyřech letech. S novou deskou, novou show a starou známou energií a charizma se parta Looptroop Rockers vrací jak we will, we will rock you.

Už je to tak. Zase jednou táhnou Švédi na Prahu. Zase jednou koncem února bude mejdan. Zůstává vlastně všechno. Kulisy - bude hrát Lucerna Music Bar. I postavy – tedy LTR v plný sestavě. Promoe s bombaklat dreadama na hlavě i bradě zas o něco delšíma, Embee, CosM.I.C. i Supreme se stejně naleštěnou holohlavou… Jen šlágry, co zlidověli, doplní i fláky z nový desky. A že se kousek s názvem Naked Swedes zase jednou povedl, o tom snad netřeba dlouze polemizovat. Věřte nebo ne, za posledních 10 let je tohle třetí koncert Looptroop Rockers v Praze a že zase jednou probudí vášně, to je jasný, jak šest miliard facek.

Vstupenky v předprodeji za 390 Kč (+ poplatky) na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatku), na www.musicbar.cz a v předprodejních sítích GoOut.cz (výdejní místo v obchodu Freshlabels Store, Panská 9, Praha 1), Ticketpro, Ticketportal a Eventim. Na místě budou lístky k mání za 450 Kč.

www.looptrooprockers.com
www.musicbar.cz
www.boombox.cz

Sdílet Swedish Boombox: LOOPTROOP ROCKERS / SWE, Support: 1210 Symphony (DJs Chocolatic & Diskotek). VYPRODÁNO / SOLD OUT

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS