E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

The War On Drugs (USA)
Název akce:
The War On Drugs (USA)
Datum konání:
pondělí 17. srpen 2015 , 20:00 h - 20:00 h
Místo konání:
Lucerna Music Bar - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
345491575651734
Kliknutí
646

Popis

The War On Drugs (USA)
17.08.2015 – 20:00 otevření klubu
Praha, Lucerna Music Bar
540,- Kč v pokladně Lucerna Music Baru
540,- Kč + poplatky obvyklé předprodeje od 17.04.2015
640,- Kč na místě v den koncertu
---------------------------------------------------------------
Lost In The Dream je třetí album filadelfské kapely The War on Drugs, ale je v mnoha ohledech jako jejich první. V době, kdy vydali v roce 2011 svou průlomovou desku Slave Ambient, kytarista a zpěvák Adam Granduciel strávil dva roky hraním po větších klubech, festivalech a v televizních programech, které běžely hluboko po půlnoci. Dvanáct písní z alba časem vyspělo a dorostlo - z The War on Drugs se stala špičková rock ’n’ rollová kapela. Stejná esence prodchla album Lost In The Dream, skvostnou desetipísňovou kolekci, kterou produkoval Granduciel a dlouholetý hudební inženýr Jeff Zeigler.

V minulosti stavěl jádro písní především sám Granduciel, ale tady písničky zahrála a nahrála kapela zocelená lety koncertování: Dave Hartley, (jeho nejoblíbenější basák na světě), který si kdysi zahrál na debutu The War on Drugs Wagonwheel Blues z roku 2008 a klavírista Robbie Bennett, multiinstrumentalista, který přispěl na Slave Ambient. Tahle parta strávila osm měsíců po šesti různých nahrávacích studiích, které se nacházely od hor Severní Karolíny až k čtvrtím New York City. Teprve pak perfekcionista Granduciel skladby rozšířil s přizvanými hosty.

Lost In The Dream reprezentuje mnohé zkoušky dlouhé cesty a konečný triumf cíle. “Chtěl jsem být jediným hlasem, ale zároveň jsem chtěl, aby to byl projekt velkých kamarádů. Každému z kapely na výsledku moc záleželo,” říká. “ Je to základ alba - dospívání, život a jeho těžkosti, nejlepší kámoši, vzájemná pomoc - o tom je tahle deska.” Album je dosud největší Granducielův triumf - deska se dostala do čela žebříčků nejlepších desek loňského roku mnoha zahraničních hudebních časopisů po celém světě. Do České republiky tahle kapela přijíždí na vrcholu svého tvůrčího snažení ověnčená vavříny, aby 17.srpna premiérově odehrála svůj koncert v pražském Lucerna Music Baru.

Vstupenky na koncert The War On Drugs, který se uskuteční 17.srpna 2015 na podiu pražského Lucerna Music Baru, budou v předprodeji od 17.04.2015 za 540,- Kč + poplatky. Koupíte je na webu Lucerna Music Baru a v sítích GoOut.cz, Tickepro.cz, Ticketportal a Eventim. V pokladně LMB bez poplatku. Na místě v den koncertu za 640,- Kč.

Více info na:

www.thewarondrugs.net
www.facebook.com/thewarondrugs.band

www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Sdílet The War On Drugs (USA)

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS