E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

FLOOR (usa), MINSK (usa)
Název akce:
FLOOR (usa), MINSK (usa)
Datum konání:
úterý 14. duben 2015 , 19:00 h - 22:00 h
Místo konání:
Klub 007 Strahov - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
347799005414186
Kliknutí
180

Popis

V dubnu se létá první metalovou třídou s Minsk a Floor

Hlukové kapacity strahovské Sedmičky přijedou na jaře prověřit profíci: v úterý 14. dubna 2015 se o pódium podělí psychedelický doom z Chicaga Minsk a stonermetaloví Floor z opačné strany Států, floridského Miami. Lístky jsou v předprodeji za 280 Kč přes portál www.goout.cz, na místě bude stát vstupenka o padesát korun víc.

Kolektiv Minsk, pojmenovaný podle metropole Běloruska, špikuje svůj sludge/doom metal širokou škálou jiných žánrů – od hardcore punku přes ambient a pdychedelii až po noise – a nebojí se ani synťáků a kláves. Po demu a skvěle přijatém debutu se natrvalo zabydleli na labelu Relapse, který posvětil jejich zatím poslední nahrávku With Echoes in the Movement of Stone (2009). „A dynamic, shape-shifting beast that takes the form of a swaying ghost-like figure one minute before swelling into some sort of stone-crushing giant the next,“ píše se o Minsk, a po pěti letech si to ověří i tuzemské publikum. Novinka má vyjít – po dvou letech kapelní pauzy – na začátku letošního roku opět u Relapse.

Floor to s konzistencí mají trochu složitější. Kapelu založili v roce 1992 Steve Brooks (kytara) a Anthony Vialon (kytara a basa), a po dvou albech na labelu No Idea, několika rozchodech (Brooks v mezičase založil zvukově podobné Torche) a kompilačce Below & Beyond (2010, Robotic Empire) je nadobro doplnil bubeník Henry Wilson. Trojice vloni vydala album Oblation, nově u vydavatelství Season of Mist, a v tomto rozpoložení se představí na turné s žánrově spřízněnými Minsk také v Praze.[video] Minsk – White Wings: http://youtu.be/WCAbO7bSwBI
[video] Floor – Oblation: http://youtu.be/HQ9SoyhsfeM

Předprodej: https://goout.cz/cs/listky/minsk+floor/pad
Facebook event: https://www.facebook.com/events/350043178513033
Minsk: www.minskband.bandcamp.com
Floor: www.officialfloor.bandcamp.com

PŘEDPRODEJ - GOOUT.CZ - 280 Kč
Pořadatel:
https://www.facebook.com/events/350043178513033

Cena: 330,-

Sdílet FLOOR (usa), MINSK (usa)

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS