E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

GROOVE DOCK vol. 15
Název akce:
GROOVE DOCK vol. 15
Datum konání:
sobota 11. duben 2015 , 21:30 h - neděle 12. duben 2015, 03:30 h
Místo konání:
Jazz Dock - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
349868665223834
Kliknutí
367

Popis

Další vydání úspěšného jazzově tanečního večera. Od swingu přes bebop, hardbop, latin, fusion, acidjazz až po současný klubový sound. Servírováno výhradně z vinylových desek v souhře s živými muzikanty.

Mr. Ultrafino
Matador Groove Docku, spolutvůrce pražské jazz/funkové DJské scény, DJ Rádia1 a rezident pravidelných klubových akcí orientovaných na funk, soul a jazz. Stojí za jedinou pravidelnou jazzovou taneční klubovou nocí Jazz Cookies, ve které kombinuje vinylovou selekci s vlastní hudební produkcí a souhrou s živými nástroji.

Martin Mikuláš
Žánrově eklektický DJ, hudební sběratel, promotér a majitel recordshopu Phono.cz. Na DJské scéně se pohybuje více než deset let, stojí za několika pravidelnými klubovými projekty jako Funkopolis, Danceteria a pořadu eStereo na Rádiu1.

MikiKonga (Champion Sound) (percussions)
Perkusista, ktetrý hral se skupinami SANTY Y SU MARABU, YVONNE SANCHEZ a Prago Union Livě Band. Nyní je kmenovým perkusistou kapely CHAMPION SOUND.

Vždy druhou sobotu v měsíci. Startujeme po 21:30, do 22 h vstupné zdarma (nevztahuje se na místa k sezení), jednotné vstupné od 22 h 100 Kč.

DANCE TO JAZZ!

Sdílet GROOVE DOCK vol. 15

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS