E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

MED SCHOOL w/ ETHERWOOD, KEENO, ANILE, BOP, MULLETT, MC RUTHLESS @ ROXY
Název akce:
MED SCHOOL w/ ETHERWOOD, KEENO, ANILE, BOP, MULLETT, MC RUTHLESS @ ROXY
Datum konání:
pátek 15. květen 2015 , 22:00 h - 22:00 h
Místo konání:
Roxy Prague - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
350668825135934
Kliknutí
371

Popis

Med School - 15/5/2015

ETHERWOOD, KEENO, ANILE, BOP, MULLETT, MC RUTHLESS

-English below-

Pozor! Bílé pláště navléct, stetoskop na krk. Do Prahy se blíží nejznámější drum&bassová lékařská akademie v čele s nejpilnějšími studenty. Sesterský label Hospitalu Med School vychovávající žhavé talenty přiváží poprvé do ČR svou label night, na které vystoupí Etherwood, Keeno, Anile, BOP, Mullett doplnění o MC Ruthless. Indexy s sebou!

O diagnóze zde není pochyb. Med School trpí chorobnou touhou vychovávat nové talenty drum&bassu a častými sklony k experimentům. U studentů tohoto typu pozorujeme chorobné tendence posouvat hranice žánru do míst, kde by je málokdo čekal a až patologickou snahu o nový přístup k elektronické hudbě.

Od roku 2006, kdy Tony Colman (@London London Elektricity) založil Med School jako sesterský label Hospital Recordings, se v lavicích vystřídal nespočet vykutálených studentů jako Icicle, S.P.Y, Enei, Etherwood, Keeno a mnoho dalších. Smyslem bylo přinést experimentální svobodu nevázanou na styl, tempo nebo konvence, což pravidelně podtrhuje kompilace New Blood od roku 2012 přejmenovaná na Blood Pressure , která dává příležitost novým talentům a zvukům.

V čele mediků bude stát Etherwood , který si svým stejnojmenným albem v listopadu 2013 a úžasným vystoupením v březnu 2014 nekompromisně získal domácí fanoušky. Na jaře chystá další album a je jasné, že v květnu si ho vychutnáme naživo.

-EN-

Attention please! Put white coats on, stethoscope around your neck. Prague will welcome the most famous drum&bass Medical Academy - Med School, headed by the most diligent students. Sister label of Hospital Rec, acommodating hot talents and experimental sounds, will bring its label night for the 1st time to the Czech Republic. The line up will be headlined by Etherwood, Keene, Anile, BOP, Mullett and spiced by MC Ruthless. Cutting-edge drum&bass in progress.

Předprodej/Presale:
200 Kč + popl./fee
V NoD za zvýhodněnou cenu/for favourite price - 210 Kč
GoOut: https://goout.cz/cs/listky/med-school-etherwood+keeno+anile+dalsi/pud/
Ticketportal: http://www.ticketportal.cz/performance.aspx?idp=920837

Audio:
Soundcloud - https://soundcloud.com/medschoolmusic
Video:
Etherwood - Begin By Letting Go: https://www.youtube.com/watch?v=P1-7oQpFbwg
Keeno - The End: https://www.youtube.com/watch?v=0EpEVGv9eoM

Sdílet MED SCHOOL w/ ETHERWOOD, KEENO, ANILE, BOP, MULLETT, MC RUTHLESS @ ROXY

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS