E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Amy Macdonald / UK + support: Newton Faulkner / UK
Název akce:
Amy Macdonald / UK + support: Newton Faulkner / UK
Datum konání:
úterý 21. březen 2017 , 20:00 h - 23:00 h
Místo konání:
Lucerna Music Bar - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
350755168619948
Kliknutí
81

Popis

Amy Macdonald / UK + support: Newton Faulkner / UK
21.3.2017 - 20.00
Lucerna Music Bar, Praha
vstupenky za 790,- + poplatky od 2.12. v obvyklých předprodejích
na místě 950,- Kč
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Amy Macdonald vydává zbrusu nové album ‘Under Stars’, které vychází 17. února 2017 na Virgin/EMI - je to její první studiové album od roku 2012. Amy také ohlásila turné, při kterém 21.3. navštíví také pražský Lucerna Music Bar. Support obstará písničkář Newton Faulkner. Vstupenky za 790,- Kč + poplatky budou v předprodejích www.musicbar.cz, www.goout.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal od 2.12., na místě v den koncertu za 950,- Kč.

Amy o novém albu říká - "Práce na albu mi trvala dva a půl roku, což je nejdelší doba, kterou jsem kdy nějakému albu věnovala. Ještě před časem jsem si přála, aby ta deska byla co nejrychleji hotová, ale teď jsem ráda, že jsme s ní nespěchali; zdá se, že se jí dostalo lásky, péče a pozornosti, které si zasluhuje.”

Akustická verze jedné ze skladeb nového alba ‘Down By The Water’, která byla naživo nahrána ve studiu RAK, je k zhlédnutí zde: https://youtu.be/u0EgveU6yTc#

Produkci alba měl na starosti Cam Blackwood (George Ezra, Florence and the Machine) a další session producentské duo My Riot (London Grammar, Birdy).

Pouze devětadvacetiletá Amy vydala dosud tři alba (debutové album z roku 2007 This Is The Life, A Curious Thing z roku 2010 a Life In A Beautiful Light z roku 2012) a celosvětově prodala přes 5 milionů desek, včetně 1,5 milionu ve Velké Británii. Narozdíl od předešlých alb s písničkami, které složila sama, se na své albové novince spojila s hudebníky, které zná již deset let, od podepsání své první nahrávací smlouvy v devatenácti letech. Konkrétně s hráčem na basovou kytaru Jimmy Simsem a kamarádem a hráčem na akustickou kytaru Benem Parkerem.

Amy říká “Jsem na ty písničky moc hrdá a album mi dělá velkou radost. Je na ní hodně neuvěřitelných momentů a já jsem převědčená, že je na ní to nejlepší, čeho jsem dosud dosáhla. Jsem nadšená, že to teď mohu sdílet se svými fanoušky a věřím, že se jim nové album bude líbit.”

Více info:

www.amymacdonald.co.uk
www.faceboook.com/amymacdonaldmusic
www.newtonfaulkner.com
www.facebook.com/newtonfaulkner
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Sdílet Amy Macdonald / UK + support: Newton Faulkner / UK

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS