E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Stanton Warriors / UK
Název akce:
Stanton Warriors / UK
Datum konání:
čtvrtek 14. květen 2015 , 20:00 h - 20:00 h
Místo konání:
Lucerna Music Bar - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
350779245127423
Kliknutí
440

Popis

Lucerna Music Bar & Conference present
Stanton Warriors / UK
14. 5. 2015, doors 20:00
Lucerna Music Bar, Praha

Legendy ostrovní bass music Stanton Warriors vydávají v dubnu dlouho očekávané sedmé studiové album Rebel Bass, které představí naživo českým fanouškům 14. května v pražském Lucerna Music Baru. Koncert je součástí mamutího světového Rebel Bass Tour, v rámci kterého Stanton Warriors navštíví USA, Evropu, Dálný východ i Austrálii.

V roce 2001 způsobila producentská dvojice Mark Yardley a Dominic Butler poprask kompilací The Stanton Sessions, která získala hned několik hudebních ocenění. Od té doby je nenapodobitelný zvuk Stanton Warriors součástí těch největších světových parties a jejich tracky jsou ke slyšení v londýnských továrních halách, na párty lodích v Miami anebo na pódiích velkých festivalů Coachella, Glastonbury a Burning Man. Za čtrnáct let existence si Stanton Warriors vybrousili svůj originální těžko zařaditelný zvuk, který se žánrově pohybuje na pomezí breakbeatu, UK garage a housu. Jejich produkci vydávají prestižní labely XL Records, Fabric, Central Station nebo Universal. K tomu ještě připočítejme oficiální remixy pro slavná jména jako Daft Punk, Fatboy Slim, MIA nebo Gorillaz.

Ani v letošním roce Stanton Warriors nepolevují ve svém ďábelském tempu. V dubnu jim vyjde dlouho očekávaná sedmá studiovka Rebel Bass, na které uslyšíte řadu zajímavých hostovaček. Už od února pak křižují Mark a Dominic zeměkouli s obřím Rebel Bass World Tour. První ochutnávka z desky vyšla 20. února a jmenuje se Loving Me Wrong. Tento singl perfektně nastiňuje nový svěží zvuk, na kterém Stanton Warriors usilovně pracovali po celý minulý rok. I když celá deska částečně směřuje producentské duo na novou cestu, stále je z ní cítit silný vliv kořenů UK garage. Rebel Bass je skvěle vyváženou nahrávkou plnou chytlavých radiových hitů a klubových vypalovaček. Singl Loving Me Wrong přišel na trh s balíčkem šesti remixů od Worthy (Dirtybird), R3ll (Brick Bandits), Riddim Commission (Kiss FM) a dalších.

Sdílet Stanton Warriors / UK

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS