E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

LOCO & JAM (IRL) / Subgate B-Day Bash / Storm Club
Název akce:
LOCO & JAM (IRL) / Subgate B-Day Bash / Storm Club
Datum konání:
sobota 28. leden 2017 , 21:00 h - neděle 29. leden 2017, 06:00 h
Místo konání:
Storm Club Prague - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
351373698562562
Kliknutí
186

Popis

Po úspěšné sérii eventů Legends at Storm, jejíž zlatým hřebem byla říjnová návštěva legednární housové dvojice Layo & Bushwacka, přichází domácí producent Subgate s novým konceptem parties v tomto klubu, který se bude věnovat především současným hudebním trendům a umělcům.

Premiérovému vydání, na kterém zároveň rezident Subgate oslaví své narozeniny, bude vévodit irská formace Loco & Jam, která zavítá do České republiky vůbec poprvé.

VSTUPENKY: online v síti Goout.cz od 08/12/2016

► LOCO & JAM BIO:

V roce 2010 se Loco & Jam poprvé dostali do širšího povědomí na elektronické scéně díky králi techna – Carlu Coxovi, který jednu z jejich skladeb zařadil na kompilaci Space Ibiza Mixed Comp 2010.

Jejich působivé skladby pohybující se na pomezí techhousu a groovy techna se rázem staly velice oblíbenými i mezi dalšími velikány těchto žánrů a zanedlouho se objevily na renomovaných labelech jako je MB Elektronics Marca Baileyho, Umekův 1605, Tronic, Phobiq a řadě dalších.

Za zmínku rozhodně stojí i remix kultovní skladby Greena Velveta – Flash, který vyšel na vydavatelství Knee Deep in Sound, za kterým stojí Hot Since 82.

Během pěti let mají za sebou tito dva sympatičtí Irové více jak 200 vystoupení po celém světě a v sobotu 28. ledna se představí v pražském Stormu českému publiku poprvé.


Sdílet LOCO & JAM (IRL) / Subgate B-Day Bash / Storm Club

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS