E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

DIXON (Innervisions/GER) @ROXY
Název akce:
DIXON (Innervisions/GER) @ROXY
Datum konání:
pátek 3. březen 2017 , 23:00 h - sobota 4. březen 2017, 06:00 h
Místo konání:
Roxy Prague - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
355096328203225
Kliknutí
79

Popis

ROXY 3.3.2017, open 23:00
DIXON (Innervisions/GER)
& support: Trikk (PT)

Předprodej - limitovaná 1. vlna: 460 czk + popl.
NoD: 490 czk

cz https://goout.net/cs/listky/dixon-support-trikk/piw/
en https://goout.net/en/tickets/dixon-support-trikk/piw/

http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/kluby/2030811-dixon.html

V současnosti nejskloňovanější djské jméno na elektronické undergroundové scéně a držitel čtyřnásobného titulu nejlepší světový dj ankety Resident Advisoru Dixon přijede na jaře poprvé do ČR. Majitel Innervisions Records nám 3. března předvede jeden ze svých eklektických setů, jimiž v posledních letech dobyl hudební svět. Dixona doplní, podle jeho vlastní volby, portugalský deep housový experimentátor Trikk.

První vlna vstupenek v omezeném počtu za zvýhodněnou cenu 460 Kč + popl. začíná ve středu 21. prosince. Po vyprodání se bude cena navyšovat.

Steffen Berkhahn aka Dixon je vicepresident fotbalového klubu, majitel berlínské pekárny a zároveň jednoho z neuznávanějších labelů současnosti - Innervisions. Až nedotknutelná aura, která se kolem Dixona v posledních 5ti letech vytvořila, nám dává tušit, že v březnu zažijeme něco opravdu speciálního. Dixon je přesným opakem mainstreamového pojetí djingu, netlačí svůj mediální obraz, odmítá rozhovory, neexhibuje online a více než následování trendů se je snaží tvořit. K dokonalosti se mu podařilo dotáhnout umění djingu jako způsobu vyprávění hlubokých atmosférických příběhů. Jeho cílem je vzdělávání obecenstva, které když následuje jeho cestu, bývá odměněno neopakovatelným zážitkem.

Čtyřikrát po sobě zvítězil prestižní anketě RA TOP 100 DJs a jeho aktuální Essential Mix b2b Ame byl vyhlášen jedním z nejlepších mixů končícího roku 2016. Dixon je fenomén a vládce současné undergroundové elektroniky a v březnu nám předvede proč je tomu tak.

-EN-
Currently the hottest DJ name on the electronic underground scene and four-time title holder of the world's best DJ in Resident Advisor TOP DJ poll Dixon is coming to Prague. 3rd March will be the date of his first ever show in the Czech Republic. The owner of Innervisions Records will present one of his eclectic sets he truly conquered the music world with. Dixon will be supported by Portugues deep house master of experiment Trikk. The first batch of a limited number of tickets is on sale for discounted price of CZK 460 + tax.

Sdílet DIXON (Innervisions/GER) @ROXY

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS