E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Elliphant (SE)
Název akce:
Elliphant (SE)
Datum konání:
pátek 27. únor 2015 , 20:30 h - 20:30 h
Místo konání:
MeetFactory - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
368849123288270
Kliknutí
320

Popis

Pozor! Kvůli nahrávání nové desky se koncert Elliphant přesouvá z původního čtvrtku 29. ledna na pátek 27. února 2015. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, nebo je můžete vrátit v místě nákupu.

Přidrzlá hudební nálož ze severu se jménem Ellinor Olovsdotter prorazila loni díky singlu Down on Life, ale považovat jí za one-hit-wonder by byla velká chyba. Její živelná směs popu, elektra, rapu a dancehallu víří vodami současné scény a spolehlivě teleportuje posluchače na divokou party. Důkazem toho je i nejnovější duet s dánskou zpěvačkou MØ "One More". Živá vystoupení nováčka Elliphant jsou koncentrovanou energii a tanečním svátkem. Přijďte slavit do MeetFactory 27. února 2015.

--

Please notice, due to Elliphant's scheduling conflict, the show date has been changed from Thursday, January 29 to Friday, February 27. Purchased tickets are valid for the new date or can be returned at the point of sale.

Smart-mouthed music explosion from the North named Ellinor Olovsdotter broke through last year thanks to the single "Down on Life", but calling her a one-hit-wonder would be a huge understatement. Her unrestrained mix of pop, electro, rap and dancehall hit the spot of today's music scene and throws the listener right onto a wild dance floor. The latest evidence of Elliphant's talent is the fresh duet "One More" with fellow Dansih singer MØ. Elliphant's live shows are bursting with energy and are a celebration of dance and music. Come celebrate with her on Thursday, February 27 at MeetFactory.

http://elliphant.com/

Vstupenky / Tickets:
350 CZK na / at www.meetfactory.cz
350 CZK + případné poplatky v ostatních předprodejích / + fees (where applicable) in other presales
450 CZK na místě / at the door

Předprodeje / Presale:
Ticketpro, Ticketportal, www.GoOut.cz & www.meetfactory.cz

Sdílet Elliphant (SE)

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS