E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

HOT SINCE 82 (UK) @ ROXY
Název akce:
HOT SINCE 82 (UK) @ ROXY
Datum konání:
pátek 5. červen 2015 , 22:00 h - 22:00 h
Místo konání:
Roxy Prague - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
376497842535527
Kliknutí
248

Popis

Hot Since 82 - 5/6/2015

support: TBA

Můžeš ho nazvat letící hvězdou, meteoritem nebo objevem posledních 2 let. Jedno je jisté. Hot Since 82 míří vzhůru a čekají nás velké věci. Pravděpodobně nejžhavější kámen v rozpáleném ohništi současné house music se nám poprvé v ČR představí 5. června v ROXY. Předprodej bude spuštěn v průběhu měsíce března.

Z bahnitých vřesovišť britského hrabství Yorkshire přichází Daley Padley a přirovnání k meteoritu hudebního nebe není vůbec od věci. Málokdo měl takový odpich jako tento sympatický rodák z Leedsu. Posuďte sami:
V roce 2010 v rámci jednoho afteru na Ibize využil Daley výpadek proudu a zapojil svůj iPad s rozdělaným trackem. Pozitivní reakce na parketu ho donutila kontaktovat holandský label Noir Music, kde tento track vyšel v roce 2011 pod názvem Let It Ride a hned vystřelil na 3. příčku Beatport House Chart. A tak se zrodil Hot Since 82. Už rok poté si střihl Essential Mix u Pete Tonga v BBC Radio 1, dosáhl prvního místa na Beatportu s remixem Green Velvet – Bigger Than Prince a v roce 2013 vydal první album Little Black Book.

V roce 2014 založil vlastní label Knee Deep In Sound, na kterém brzy vydal stejnojmennou kompilaci, kde představil svůj typický deep house zvuk. Respekt mu v posledním roce přidala cover story Mixmagu a zajímavý projekt Taken, kdy „unáší" clubbery na neznámá místa po celé Británii bez jediné další informace kromě... Hot Since 82. 100% sold out? Není divu!

Už nekoukejte k nebi, pojďte se nechat unést a zjistit, proč je tak HOT a kde se skrývá kouzlo Hot Since 82.

-EN-

You can call him comet or meteorite. Anyway one thing is clear. Hot Since 82 goes up and who knows where he's gonna stop. Probably one of the hottest names in deep house music business will come for the first time to Czech Republic. Adored dj and producer, owner od Knee Deep In Sound label and author of respectful British rave project Taken will kidnap you on musical journey where nobody knows the destiny. Do you dare to miss this one?

Předprodej/Presale:
Bude zahájen v nejbližších dnech. Sledujte naše kanály.

Audio:
BBC Radio 1 Essential Mix - https://soundcloud.com/hotsince-82/hot-since-82-essential-mix
Video:
Boiler Room - https://www.youtube.com/watch?v=byAbXUeNLgM
Shadow Child – So High (Hot Since 82 Remix) - http://www.youtube.com/watch?v=cPUHrK4ExMA

Sdílet HOT SINCE 82 (UK) @ ROXY

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS