E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

DC Breaks (Ram Records/ UK) feat. Daxta @ROXY
Název akce:
DC Breaks (Ram Records/ UK) feat. Daxta @ROXY
Datum konání:
pátek 27. leden 2017 , 23:00 h - sobota 28. leden 2017, 06:00 h
Místo konání:
Roxy Prague - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
378526515817556
Kliknutí
192

Popis

27. 1. 2017, Open 23:00
DC Breaks (Ram Records/ UK) feat. Daxta
support Smooth (SL) + TBA

Lístky v předprodeji za 220 czk + popl. , prvních 24 hodin exkluzivně přes MY ROXY.
Goout: https://goout.net/cs/listky/dc-breaks-daxta+support-smooth/suv/
Ticketpro: http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/kluby/2023963-dc-breaks.html
Za zvýhodněnou cenu v café NoD za 230 czk

Britský drum&bassový projekt DC Breaks bude prvním hostem v nové sezóně klubu ROXY. DC Breaks aka Dan Haver (D) a Chris Page (C) patří mezi hlavní pilíře Ram Records a to hlavně díky své univerzální produkci sahající od melodických linek přes tvrdší polohy až po neurofunková párty killery. DC Breaks doplní slovinský producent z Viper Records Smooth a bohatý český support.

Předprodeje jsou spuštěny od pondělí 9. prosince 13:00 exkluzivně přes MY ROXY (10% sleva), 24 hodin poté v klasických předprodejích.

Cesta Dana a Chrise (DC Breaks) na drum&bassový vrchol vedla především přes rozmanité playlisty, do kterých se měli šanci zařadit. Typičtější tvrdší poloha jako v případě šlapavé pecky Swag nebo hymny roku 2014 Lock In dostala Frictiona a především Andyho C, který vytáhl DC Breaks mezi hlavní producentské projekty Ram records. širší publikum zaujali zase přes rádia, která masivně podporovala melodičtější kousky jako Burning nebo Faithless feat. Bianca. Ať tvrdší nebo jemnější, sety DC Breaks mají vždy jedinečný groove. V Praze bude celý projekt reprezentovat Chris Page v dj setu.

Smooth bude druhým tahákem noci a je se na co těšit. Smooth je nejen vynikající producent (Drone), autor remixů (James Arthur - Get Down), ale především skvělý dj, o čemž už jsme se v ČR mohli několikrát přesvědčit.

-EN-
The first international guests of the new season 2017 at ROXY will be British drum&bass project DC Breaks of Ram Records. Dan Haver and Chris Page belong to the top label producers for years now thanks to its versatility in their production and dj skills. Slovenian producer belonging to Viper Records Smooth will support DC Breaks on the main stage. Be ready for massive grooves, drum&bass energy and cutting-edge vibez. New season is coming!

Sdílet DC Breaks (Ram Records/ UK) feat. Daxta @ROXY

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS