E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

FREERIDE.CZ SUMMER NIGHT VOL.4 BY RIP CURL
Název akce:
FREERIDE.CZ SUMMER NIGHT VOL.4 BY RIP CURL
Datum konání:
sobota 13. červen 2015 , 22:00 h - 22:00 h
Místo konání:
Roxy Prague - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
389758677883651
Kliknutí
425

Popis

I letos pro vás magazín Freeride.cz - tentokráte společně s českým zastoupením značky Rip Curl (RIP CURL CZ) pořádá už tradiční mejdan, kterým společně přivítáme letní surfovou a wakeboardovou sezónu! Jak samotný název FREERIDE.CZ SUMMER NIGHT VOL.4 napovídá, jde už o čtvrtý ročník této oblíbené párty v duchu blížícího se léta. Partnery mejdanu jsou kromě Rip Curlu tradičně i Jägermeister Czech Republic a Red Bull Czech Republic a také Sony - Action Cam / SONY CZ / SK a DUP. Double Up Wakeboards by Wakeguru.cz. Všem tímto děkujeme za support!

Summer Night se odehraje tradičně v klubu Roxy Prague a to V SOBOTU 13. ČERVNA 2015. Na programu bude party projekce surfových a wake videí, můžete se těšit na mega nadupanou TOMBOLU s cenami v hodnotě více než 50 000 Kč (!!!) s mnoha parádními produkty od Rip Curlu (neopreny, lycry, mikiny, trička, čepice atd.) a mimo jiné bude v osudí i wakeboardový komplet značky DUP Double Up Wakeboards! Vyfotit s kámošema se budete moci před atraktivní surfovou Rip Curl FOTOSTĚNOU od Smileboxu a těšit se můžete samozřejmě i na to nejdůležitější - na tu nejnašláplejší hudbu!

K tradičnímu párty folklóru všech Freeride.cz parties, který se dá nazvat jednoduše "dancing madness all night long", vám v průběhu noci zahrají DJ Friky (Trouble Team), Dj Hlava a Adam Cube.

Start tentokráte posunujeme až na 22. hodinu, takže si můžete zajít na zahrádku na pivko a pak teprve dorazit do Roxy, kde vás ještě bude čekat hodně práce ;-)

Co: Freeride.cz Summer Night Vol.4 by Rip Curl
Kdy: sobota 13. června 2015
Kde: klub Roxy Praha
Start: 22.00
Vstupné: 150 Kč

Sdílet FREERIDE.CZ SUMMER NIGHT VOL.4 BY RIP CURL

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS