E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

HOCICO (MX), Accessory (DE), H.EXE (PL)
Název akce:
HOCICO (MX), Accessory (DE), H.EXE (PL)
Datum konání:
pátek 24. duben 2015 , 20:00 h - 20:00 h
Místo konání:
Rock Café Prague (Official) - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
392230940944395
Kliknutí
644

Popis

Už dva roky uběhly od doby, kdy latinskoamerický elektronický nářez vůbec poprvé zválcoval Českou republiku. A protože veleknězům vzteku Erkovi a Racsovi leželo Rock Café u nohou, pánové oslavili dvacet let na scéně a ještě chystají novou desku, je nejvyšší čas si krvavé hody zopakovat.

Zakladatelé aggrotechu, čerpající z odkazu raných industriálních formací typu Skinny Puppy a energie mexických hardcore punkových kapel, právem platí za vrchol tvrdě elektronické pyramidy, který v zahraničí vyprodává haly pro tisíce oddaných fanoušků. A vy si můžete 24. dubna v Rock Café zopakovat jeden z nejsilnějších elektronických zážitků, které v našich končinách kdy byly k vidění.

A pozor – tentokrát budou rozlíceným Mexičanům dělat společnost hned dvě zajímavá zahraniční jména, která, jak věříme, potěší plechové srdce nejednoho elektronika.

Jako první odehraje své premiérové pražské vystoupení ceněný polský harsh electro masakr H.EXE. Trojice si během svého nedlouhého působení od roku 2010 stačila vybudovat oddanou fanouškovskou základnu nejen doma (proto na Castle Party zahráli už dvakrát), ale i v zahraničí. Ostatně, platí i za aggrotechové miláčky Brna a Bratislavy.
Hudba trojice se navíc kromě dvou dlouhohrajících desek a dvou EPček objevila třeba i na výběrové kompilaci "Endzeit Bunkertracks 6" elektronického velkolabelu Alfa Matrix, výběrovce německého gotického magazínu Side-Line a podobně. Zkrátka, pověst jedné z nejznámějších a nejrespektovanějších polských harsh/dark electro kapel v případě H.EXE rozhodně nepřehání.

Mezi dvěma nelítostnými masakry přijde v Rock Café na řadu i tak trochu jiná tlaková elektronika. A věříme, že srdce elektroniků radostně poskočí, když prozradíme, že vůbec poprvé zahrají v České republice němečtí Accessory.
Electroindustriální duo Dirk Steyer a Ivo Lottig působí na temné scéně už dvacet let, má za sebou velká turné třeba s And One, Terminal Choice nebo právě Hocico, a na kontě sedm ceněných desek (od roku 2001 navíc vydávají u samotných Out of Line). To hlavní ale v případě Accessory jsou živé koncerty. Ostatně, 24. dubna se o tom přesvědčíte sami.

Vstupenky zakoupíte v sítích Ticketstream, Eventim a na pokladně Rock Café za předprodejovou cenu 350,- Kč (+ poplatky), na místě potom za 450,- Kč.

Sdílet HOCICO (MX), Accessory (DE), H.EXE (PL)

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS