E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

An Evening With Greg Dulli
Název akce:
An Evening With Greg Dulli
Datum konání:
pátek 19. únor 2016 , 19:00 h - 19:00 h
Místo konání:
Lucerna Music Bar - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
397997307056169
Kliknutí
376

Popis

Greg Dulli vyrazí na intimní sólové turné, které obsáhne celkem 32 koncertů v jedenácti zemích. Turné začíná 6.února v irském Galway v Roisin Dubh a končí dvěma koncerty 1.a 2.dubna v New Orleans.‘ 19.února zavítá Greg Dulli také do Prahy a odehraje koncert v Lucerna Music Baru.

An Evening With Greg Dulli’ představí Dulliho a jeho komorní kapelu se širokou nabídkou mnoha písní celé jeho kariéry, včetně několika novinek. Koncerty turné se budou konat v menších divadelních sálech, kostelích a jedné synagoze. V USA Dulli odehraje pouhých 18 koncertů a v Evropě 14 (Irsko, Británie, Belgie, Švédsko, Polsko, Česká republika, Srbsko, Itálie a Španělsko). Jako zvláštní host Dulliho v USA doprovodí literární stylista Derrick Brown (http://www.brownpoetry.com/about/), zatímco v Evropě jej počínaje 13.lednem - koncertem v belgickém Leuvenu - doprovodí Manuel Agnelli, zpěvák legendární italské skupiny Afterhours http://www.afterhours.it.

Ode dneška si fanoušci mohou také stáhnout na nových stránkách www.gregdulli.com zcela novou Dulliho verzi písně “A Crime” od Sharon Van Etten, ve které hostuje Ani DiFranco.Dulliho kapela The Afghan Whigs ve studiu momentálně připravuje nové album pro Sub Pop Records, které vyjde v druhé polovině roku 2016.

Greg Dulli začal svou hudební kariéru jako frontman a kytarista hudebních průkopníků The Afghan Whigs v roce 1987. Kapela vydala celkem šest studiových alb, která byla nadšeně přijata kritikou i posluchači. Koncem devadesátých let se skupina rozchází. Dulli zakládá The Twilight Singers, kteří vydali pět alb, včetně vysoce hodnocených Blackberry Belle, Powder Burns a Dynamite Steps v letech 2003, 2006 & 2011. V roce 2008 Dulli se svým přítelem Markem Laneganem zakládají The Gutter Twins. V roce 2012 se The Afghan Whigs znovu zformovali a podnikli veleúspěšné turné s vystoupeními na festivalu Lollapalooza, s Usherem na SXSW, a řadou vyprodaných sálů v USA, Evropě I na jižní polokouli. Po turné skupina v roce 2014 vydává své další album - první po 16 letech - kritikou vychválené Do to the Beast.

-------------------------------------------------------------------------

Vstupenky na pražský koncert Grega Dulliho budou k zakoupení v předprodeji od 21.10.2015, v prodeji potom o 23.10.2015 v pokladně a na webu Lucerna Music Baru, na www.goout.cz a v sítích Ticketpro, Eventim a Tickeportal za 350,- Kč + poplatky.

Více info na:

www.gregdulli.com.
www.facebook.com/gregdulli
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Sdílet An Evening With Greg Dulli

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS