E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

NYE 2014 MASQUERADE
Název akce:
NYE 2014 MASQUERADE
Datum konání:
středa 31. prosinec 2014 , 22:00 h - čtvrtek 1. leden 2015, 06:00 h
Místo konání:
SaSaZu - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
399110423574943
Kliknutí
22

Popis

NYE 2014 MASQUERADE v klubu SaSaZu

TIME TABLE

21:00 - James Lurk
22:30 - Pierre Marco
00:05 - Tradelove
01:30 - Kenneth G
03:00 - DJ Enrico
04:30 - DOM

Table reservation: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

NYE 2014 MASQUERADE in SaSaZu Club

We have decided that we would say goodbye to 2014 in style! The theme of this farewell to the past year will be "MASQUERADE PARTY". And what do we mean by "MASQUERADE party"? Well, actually - whatever you want. Events with participants attending in costume have had a very rich and varied history. You may think of classic masquerade balls in opulent ballrooms or the famously wild Carnival in Rio de Janeiro. So come and enjoy the carnival atmosphere full of interesting decorations, acrobats, dancers and guests who will be glad to grasp the theme, to fit in the carnival crowd, and to fill up SaSaZu Carnival Club to its full capacity of 2000 guests.
This night will be interesting not only for its theme but also for the music - which will get better and better to climax with two major foreign guests and a number of DJs from the Prague scene. The first guest will be DJ Kenneth G, who currently rules all music charts, as he cooperates with nearly all world-class DJs, such as Bassjackers, Quintino, FTampa, Nicky Romero and many others. He is by no means a newcomer to the scene - he has produced dozens of excellent songs including the current hit Rampage which he recorded with Bassjackers. And you will probably already know the second guest, who has visited Prague already this year and gave a memorable performance. Now we've approached him again to participate in our New Year's Masquerade - we believe the party will be much more fun with him. Yes, we're talking about that great DJ from sunny Italy - Tradelove himself - whose songs emanate immense energy and can make people dance in their sleep.
If you want to enjoy a unique experience, you can join us to create superb carnival atmosphere and to welcome the New Year 2015 with dance and in good humour. Have fun! Forget the problems and sorrows of your everyday lives! Switch off for a while and devote your energy to welcoming the New Year. Meet new friends, find true love or maybe a life-long friendship. Or - just have an enjoyable evening. You can all have your own exclusive experience from this night. Nobody can take it away from you and you will remember it for years to come.
You can experience all this with us - so throw away your fears and come to SaSaZu at Bubenské nábřeží in Prague - Holešovice. We are looking forward to seeing you!

Yours sincerely,
SaSaZu

Rozhodli jsme se, že s v klubu SaSaZu rozloučíme s rokem 2014 stylově a ve velkém. Téma letošního rozloučení pro všechny doufejme s úspěšným rokem, bude alá „MAŠKARNÍ“. Slovo maškarní si může přebrat každý jinak, ale i když přijdete rozdílně oblečení, tak se určitě každý trefí, jelikož maškarní karneval se od počátků slaví odlišně. Někdo si pod slovem maškarní karneval představí ten slavný, který se koná každoročně ve městě Rio de Janeiro a nebo ten klasický maškarní bál, který se konal na zámeckých sálech. Přijďte si užít karnevalovou atmosféru plnou zajímavých dekorací, artistů, tanečnic a lidí, kteří se rádi přizpůsobí tomuto tématu, aby zapadli mezi ostatní a vyplnili pro tento večer karnevalový klub SaSaZu, který pojme tento večer až 2000 návštěvníků.
Tento večer bude zajímavý nejenom svým tématem, ale i hudebně se bude vyvíjet a postupně vygraduje do hudebního zážitku o který se postarají dva zahraniční hosté a ty doplní další z řad pražských Djs. Prvním hostem bude Dj Kenneth G, který aktuálně trhá všechny hitparády, protože spolupracuje na své produkci se všemi světovými Djs jako například Bassjacker, Quintino, FTampa, Nicky Romero a spousta dalších. Není na scéně žádným nováčkem, protože jeho produkce čítá na desítky povedených skladeb a tou aktuální je hit Rampage na které spolupracoval s již zmíněnými Bassjackers. No a dalšího hosta už možná nebudeme muset tolik představovat jelikož už Prahu navštívil letošní rok a předvedl se na jedničku, tak jsme ho oslovili na nový rok, protože si myslíme, že s ním ty oslavy budou daleko zábavnější. Ano, mluvíme o Dj pocházejícím ze slunné Itálie a je to Tradelove z jehož produkce se doslova sype energie a roztancují snad i spícího.
Pokud chcete zažít jedinečný zážitek, tak se můžete připojit k nám, vytvořit s námi karnevalovou atmosféru a nový rok 2015 přivítat tancem a dobrou náladou, kterou můžete rozdávat ostatním a zapomenout na chvilku na problémy a strasti se kterými se potýkáme v každodenním životě. Na chvilku vypnout a věnovat se jen přivítání nového roku, poznat nové známosti a třeba najít i tu svojí „životní lásku“ a nebo jen přátelství na „celý život“ no a někdo si třeba jen užije příjemný večer. Každý bude mít svůj vlastní zážitek z této noci o který ho už nikdo neokrade a bude na něj vzpomínat další řádku let.
To vše můžete zažít s námi, tak se nebojte a dorazte od klubu SaSaZu na Bubenském nábřeží v Praze Holeš

Sdílet NYE 2014 MASQUERADE

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS