E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

HIT THE FLOOR! w/ PIXIE, COMPUTERARTIST b2b QO!
Název akce:
HIT THE FLOOR! w/ PIXIE, COMPUTERARTIST b2b QO!
Datum konání:
sobota 21. listopad 2015 , 20:30 h - 20:30 h
Místo konání:
Chapeau Rouge Prague - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
403223483206190
Kliknutí
230

Popis

Neuro:Lab ve spolupráci s Chapeau Rouge přináší
★HIT THE FLOOR! - A HARD DNB EVENT★
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Slyšíš to..?
To přichází samo Peklo v čele s PIXIE, QO b2b COMPUTERARTIST!
Lajnu doplní NEURO:LAB, JOSHU4, SKÁČKO, FUTICAL, CYBi b2b P.Dr!

► Audiovizuální projekce!
► Massive KV sound system!
► 3-4 decks mixes!

Pojdme to zbořit v samotném centru Prahy, rozhodně je na co se těšit!

▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲ LINE UP ▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼

◥PIXIE◤
[Let it Roll/T2B]
DJ Pixie, představitel pražského soundsystému T2B a Let it Roll, se za gramofony postavil poprvé před 12ti lety. Techno, kterému se věnoval zpočátku, vystřídaly velmi rychle zlomené beaty - první drumandbassové vinyly měl Pixie ve své sbírce již v roce 2002. V té době se setkal s DJem Washem a členy nově založeného soundsystemu T2B. Společně s nimi vytvořil z této, tehdy neznámé, crew jeden z nejznámějších a nejžádanějších domácích drumandbassových soundů (dnes je členem také další z předních domácích dnb osobností, DJ Suki). T2B pořádají hudební akce po celé republice a mají své pravidelné party také v Praze. Nejznámější z nich, Jungle dnb session pořádaná v klubu Cross, patří již několik let k nejoblíbenějším pražským dnb nocím.

Pro Pixieho jsou typické přesné, rychlé a nápadité mixy, pro které má velký respekt nejen u publika, ale také u mnoha ostatních DJs na dnb scéně. Z jeho vystoupeních je cítit velká energie, jeho sety mají spád a jsou nabité peckami, které nechají jen málokterého návštěvníka party v klidu. Není proto divu, že byl právě on zvolen v anketě Czech Drumandbass Awards nejlepším DJem roku 2007, 2008, 2009, 2010, 2012 a 2014 a 3.místo v roce 2011 a 2013 .

Pixie se prostě snaží mít ve svém tracklistu vše, co má zajímavý nápad a myšlenku. A hlavně – u čeho se lidi budou bavit!

► https://www.facebook.com/pages/DJ-Pixie/380138722102718?

◥QO◤
[Eatbrain | Citrus | Disturbed | Trust in Music | Close 2 Death | Mainframe]

Současná hvězda planety Eatbrain, kterou není třeba představovat.
Pecky jako Atari X, Maniacs, Killcode mluví za vše..

► https://www.facebook.com/qosobu
► www.soundcloud.com/qosobu

◥COMPUTERARTIST◤
[Eatbrain / Citrus / Disturbed / Trust In Music / Forbidden Society / Ammunition / Close 2 Death / Mindtech / Dangerous New Age / Fatality / Deafmuted / Culture Assault]

Počátek jeho producentské kariéry se datuje někdy do roku 2008, kdy okouzlen zlomenými beaty a temnými zvuky neurofunkových producentů jako SPOR, NOISIA, PHACE atd., začal pracovat na tvorbě vlastních skladeb, s cílem se co nejvíce přiblížit svým vzorům. Poprvé o sobě dal výrazněji vědět v roce 2009, kdy se na fórech objevila demoverze skladby Epistasis, která byla výsledkem spolupráce s jeho přáteli Qo a Equidem. Od této chvíle se s rostoucí kvalitou jeho skladeb bleskovým tempem dostává do podvědomí DNB komunity, jak u nás, tak následně i ve světě. Přichází nabídka na první free release pro italský label CULTURE ASSAULT, na kterém se objevila skladba s názvem AURORA (zazněla také v Demolition Room mixu od Liama Tallona pro BREED12INCHES). Počátek roku 2010 přináší další release v podobě opěvovaného remixu na skladbu od PSYEKA s
názvem CHALLENGE THE GOD, která vychází na českém labelu DEAFMUTED a která se umístila na 4. místě v anketě o nejlepší skladbu roku 2009 v anketě CZECH DRUMANDBASS AWARDS 2009. Rok 2010 je také rokem, kdy začíná prezentovat svou tvorbu i jako DJ po nejrůznějších moravských klubech. Jako třešnička na dortu přichází pozvánka zahrát k 10. výročí legendárního ostravského klubu FABRIC po boku takových jmen, jako je AUDIO, FUTUREBOUND, nebo DRUMSOUND. Rok 2011 přináší řadu releasů na labelech jako jsou CLOSE 2 DEATH, AMMUNITION RECORDINGS, nebo FATALITY RECORDINGS. Dalším úspěchem je vítězství v anketě CZECH DRUM AND BASS AWARDS 2010 v kategorii talent roku a také umístění v kategorii producent roku a skladba roku. Rok 2012 byl hlavně ve znaméní vystupování na všelijakých klubových, či festivalových akcích, jako například LET IT ROLL, IMAGINATION FESTIVAL, THERAPY SESSIONS CZ, nebo FS Label Night. Přesto přišlo několik dalších releasů na labelech jako DISTURBED RECORDINGS, MINDTECH RECORDINGS, nebo FORBIDDEN SOCIETY, a také vítězství v remixovém contestu na skladbu DESSERT od německých NEONLIGHT. Na začátek roku 2013 je naplánován release remixu DISTRESS SIGNAL (DISTURBED RECORDINGS), THE SPELL (DEAFMUTED) a mnoho dalšího.

► https://www.facebook.com/computerartistofficial
► http://soundcloud.com/computerartist

◥NEURO:LAB◤
[Chapeau Rouge]
Jejich zvuk je tvrdý a bez jakýchkoliv kompromisů. Jejich vystoupení je zážitek, který charakterizuje mimo kvalitního zvuku i show. Jsou pořadetelé mnoha akcí a rezidentni klubu Chapeau Rouge Prague.
Mohli jste je slyšet se Zombie Cats, Volatile Cycle, Drum Technology, A-Cray a další..

► https://www.facebook.com/dnbneurolab
► https://soundcloud.com/dnbneurolab
► https://www.dnbneurolab.com/

◥FUTICAL◤
[BASS DROP]

Mladý, nadějný DJ, který se zvládl naučit za krátkou dobu to co málokdo. Jeho sety se drží p

Sdílet HIT THE FLOOR! w/ PIXIE, COMPUTERARTIST b2b QO!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS