E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

FREE MONDAYS w/ JULY TALK (CAN)
Název akce:
FREE MONDAYS w/ JULY TALK (CAN)
Datum konání:
pondělí 30. březen 2015 , 20:00 h - 20:00 h
Místo konání:
Roxy Prague - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
403249609844300
Kliknutí
3732

Popis

Free Mondays - 30/3/2015

Live: JULY TALK (CAN) rock'n'roll, country, pop, rock, tornoto

FREE ENTRY!

supported by Go.Out.cz

-English below-

JULY TALK (CAN)
https://www.youtube.com/watch?v=iU5qp-cAtOU
https://www.youtube.com/watch?v=2tdCu8uXQ7k

Představte si, že Tom Waits a Amy Millan vykřikují whisky nasáklé ukolébavky, zatímco je doprovází členové Crazy Horse. Tak asi takto si lze nejlépe představit dvě polohy, mezi kterými Amerikou ovlivněný indie-rock kapely July Talk neustále přeskakuje.
Ale nenechte se tou Amerikou zmást. Kapela July Talk totiž vznikla v roce 2012 v kanadském Torontu. Za svou krátkou kariéru se ale může pochlubit už valnou řádkou úspěchů v hudební branži. Byli nominováni jako Breakthrough Group of the Year Juno Awards 2014. Už v roce 2013 si zahráli po boku Billy Talent, Matt Mays, Arkells, Sam Roberts, Weezer nebo Tegan and Sara. A ve stejném roce taky začali pracovat na jejich první studiovém albu „July Talk", které vyšlo pod hlavičkou Sleepless Records. Poslechněte si z něj song "Guns +Ammunition" .
Album vám uvízne v hlavě hned ze dvou důvodů. Za prvé to je ocelově jemný křik zpěváka a kytaristy Petera Dremainise, který tančí kolem žvýkačkami nasládlého hlasu zpěvačky Leah Fay. Kombinace, která dokáže být dostatečně intenzivní na to, aby vás zneklidnila a zároveň vás přitáhla na parket jako obrovský ravevový magnet. Tahle duo výrazných zpěváckých osobností vás nenechá stát.
V ROXY se July Talk představí v rámci jejich evropského turné a vy jednou budete vyprávět, jek jste tehdy byli na July Talk zadarmo.

-EN-

Imagine Tom Waits and Amy Millan shouting whiskey-soaked lullabies, while backed by the members of Crazy Horse and you'd have a good start to imagine the balance between Americana and dance-floor-filling indie rock of July Talk.
In 2013, they toured alongside Billy Talent, Matt Mays, Arkells, Sam Roberts and Besnard Lakes, Weezer, Matthew Good Band and Tegan and Sara. In the summer of 2013, they began working on a studio album called „July Talk". In 2014 July Talk was nominated for Breakthrough Group of the Year at the 2014 Juno Awards in Canada.
Toronto indie act July Talk's debut is notable for one thing: singer-guitarist Peter Dremainis' steel wool yelps dancing along with Leah Fay's wispy bubble gum voice. The combination is enough to turn heads — like Cookie Monster gorging on cotton candy — and the blues-rock oriented outfit has been garnering rave reviews for its intense concerts.

Sdílet FREE MONDAYS w/ JULY TALK (CAN)

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS