E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

JUNIOR STAGE: FUERA FONDO /SK/ + OCHO RÍOS
Název akce:
JUNIOR STAGE: FUERA FONDO /SK/ + OCHO RÍOS
Datum konání:
pátek 15. květen 2015 , 19:30 h - 19:30 h
Místo konání:
Palác Akropolis - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Nekategorizované
Zdroj:
408007306038472
Kliknutí
307

Popis

Koncertní přehlídka mladých talentovaných kapel.

Cílem projektu Junior klubu je podpořit mladé kapely v jejich činnosti.

FUERA FONDO

Fuera Fondo je aktuálně jednou z nejvýraznějších kapel na Slovensku, která hraje SKA. Ovlivněna je ale několika žánry jako punk-rock, reagge, gypsi, balkan a word music. V roce 2010 vydala album Kráčajúc svetom, které pokřtila na velkém halovém turné společně se skupinou Horkýže slíže, ta si je přizvala jako hosta na celé své turné.
Začátkem roku 2014 vydali album “Žúrový kráľ“. Fuera Fondo spolupracovali například se Sisou Fehérovou, Medial banana, Ska2Tonics a na svém kontě mají i množství koncertů v Čechách a doma na Slovensku. Hráli na jednom pódiu s kapelami jako SKA-P, Polemic, Horkýže Slíže, IMT Smile a mnoha dalšími. Pro Fuera Fondo jsou typická živelná "šou" kterými strhávají diváky.

OCHO RÍOS

Pětičlenná plzeňská kapela vznikla v roce 2008. Vystřídalo se v ní několik muzikantů a v současné sestavě funguje od července 2014. Frontman Pavel Malina zpívá své texty španělsky, anglicky a česky, přičemž je časté, že v některých skladbách míchá více jazyků dohromady. Ocho Ríos hrají chytlavou taneční hudbu, ze které lze vycítit vliv mnoha žánrů – rock, reggae, latino music, blues, ale také ska, funk, world music. Živé a bohaté rytmy doplňují dechy, kytarová sóla. Zvukově se kapela podobá interpretům jako je Manu Chao, Che Sudaka a Spook and the Guay. Inspirováni těmito kapelami hrají Ocho Ríos energickou muziku, která nenechá posluchače v klidu a koncerty jsou vždy jedna velká taneční smršť.

Cena v předprodeji bez poplatků: 100 Kč
Cena v předprodeji v kavárně Paláce Akropolis: 110 Kč
Cena na místě: 150 Kč

Sdílet JUNIOR STAGE: FUERA FONDO /SK/ + OCHO RÍOS

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS