E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

DNB WEDNIGHT w/ Mike
Název akce:
DNB WEDNIGHT w/ Mike
Datum konání:
středa 11. listopad 2015 , 21:00 h - čtvrtek 12. listopad 2015, 03:00 h
Místo konání:
Storm Club Prague - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
409742672555990
Kliknutí
318

Popis

Pravidelné drumandbassové středy ve Storm Club Prague.
Pozvánku přijal ostřílený vinylmatador Mike z Benešova u Prahy. Doplní ho Mouzl, BassChaoss a Wendyman b2b Wondruz.

Doraž na Neurofunkovou šlapačku a beera při středě..

Vstup je freee!!

Djs:

Mike (Active Bastards Crew)

Poprvý sem si šáhnul na desku někdy kolem roku 2006. Začínal sem u kamaráda v garáži, kde jsme si zkoušeli hrát. Zprva trance, minimal, house, ale vždy pro mě byl drum&bass číslem jedna. Postupem času jsem začal kupovat desky...

Vlastní gramce jsem pořídil koncem roku 2008 a to Omnitronic DD-2220, které měli již 5 let za sebou a nový mixážní pult Numark M4. V tu dobu sem začal "opravdu" hrát a začali se objevovat první veřejné akce.

Soupravu jsem prodal začátkem roku 2010 a 6 měsícu na to, jsem pořídil soupravu novou, kvalitnější. Technicsy MK2, mixák pioneer DJM700 a další doplňky, bez kterých se djing neobejde...

V tuto dobu mám za sebou řadu úspěšných akcí, jako host, např. IRONIC, ZERO POINT, DEORBITAL NIGHT cross club & VERY FOREIGN AFFAIRS cross club, BASS FREQUENCY, MOVE 8 matrix club & BRING THE NOISE matrix club a další, ale i jako tvůrce INFERNAL NOISE, BASS LAUNCHER, FRIENDLY DNB BATTLE, SUMMER JAM, HELLQUAKE a dalších akcí...

A zahrál si po boku českých ale i zahraničních djů a producentů jako
Babe LN, Philip TBC, No Money, A-Cray, Volume Plus a dalších
Aeph, Methlab Dj, Mediks...

Zakladatel "Active Bastards Crew" 2011
...v součastnosti Dj Mike, Alpine, Dejf & Matyx

Hraje pouze z vinylů ! Save the vinyl !

https://www.facebook.com/DjMikeDNB/info?tab=page_info
https://www.facebook.com/DNB.ABC?fref=ts

BassChaoss ( NODJSOUND )

BassChaoss je projekt pohybující se po Praze a okolí. V repertoáru jsou převážně Neurofunkové a Darkstepové beaty, zajímá se ale i o rovné linky a to Psytrance a Tekno. Zahrál si v klubech jako Storm, Cross, Styx, Cover Place a Poldofka na Kladně. S menšími přestávkami se za mix staví skoro 7 let.
Pravidelně pořádá Neuro Circus v pražském klubu Styx. Zahrál si vedle jmen jako Forbidden Society,Prolix,Satan,A-Cray, N:Force, Bifidus Aktif, Skáčko a Feela.
https://www.facebook.com/pages/BassChaoss/1422853698010108
https://soundcloud.com/basschaossdj


Mouzl

Dj Mouzl z Prahy začal mixovat DnB před 1 rokem. Náhodou se dostává ke konzoli a mixování ho chytlo tolik, že si pořizuje playery. Zahrál si na příklad v Pražském Styxu,Crossu, Signálu, a ve Zkušebnách Praha na Hájích. V jeho setech uslyšíte nejčastěji Neurofunk a někdy jump up.
https://www.facebook.com/djmouzl?fref=ts
https://soundcloud.com/davidmozol

NODJSOUND (Wendyman a Wondruz)

DJs Wondruz a Wendyman jsou zakladatelé malého systému NoDjsound z Loun. Jejich systém pusobí na undergroundové scéně již 6 let... Můžete na ně narazit v Praze, Lounech a na Mělníku, kde se převážně vyskytují... Skupina NoDjsound ma 4,5 stálých členů (DJs) a snaží se okolo sebe vytvářet pozitivní energii prostřednictvím kvalitních zvukových prožitků... Protože každá naše muzika prostupuje celým naším telem... Emotikona smile A nejen tak jako vy ale i my si to chceme pořádně užít, takže neváhej a navštiv nás nejenom 5.10. v Crossu, ale najdi si NoDjsound, připoj se k nám a pojď si s náma užít i jiné akce, co tvoříme.

https://www.facebook.com/DjWendyman?fref=ts
https://soundcloud.com/nodjsound

Sdílet DNB WEDNIGHT w/ Mike

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS