E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Michael Landau Liquid Quartet (USA/GB)
Název akce:
Michael Landau Liquid Quartet (USA/GB)
Datum konání:
pondělí 12. březen 2018 , 21:00 h - úterý 13. březen 2018, 00:30 h
Místo konání:
Jazz Dock - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
414088832382129
Kliknutí
51

Popis

Miles Davis, Ray Charles, Pink Floyd, Michael Jackson - to je jen stručný výčet hudebních veličin, se kterými spolupracoval kytarista světové úrovně Michael Landau. Vydal několik sólových alb a jako člen Steve Gadd Bandu byl v roce 2016 nominován na Grammy. Pro mnoho kytaristů je Landau skutečný guru svého nástroje a jeho melodická, rytmická i dynamická stránka hry je předmětem hlubokého obdivu a zkoumání.

Jeho nejnovější projekt Liquid Quartet přináší vše – od psychedelické instrumentální balady až po tepající blues a soul-rock se skvělými vokály. Kvartet je složen z elitních hudebníků světové scény: doprovodí jej basista Andy Hess, kterého diváci u nás znají zejména z projektu Überjam Johna Scofielda, zpěvák David Frazee (Burning Water) a britský bubeník Ian Thomas (Eric Clapton, Paul McCartney, Elton John, Michael Jackson).

***************************

Guitarist and composer Michael Landau was born and raised in Los Angeles. He is also a prolific session guitarist who has played on hundreds of records since the 1980’s. Some session highlights over the years include Pink Floyd, Miles Davis, B.B. King, Ray Charles, Michael Jackson or Rod Stewart. In 2016, Michael received a Grammy nomination as a member of the Steve Gadd Band. His latest project is a blend of styles ranging from haunting instrumental ballads to blues-based soul-rock with vocals. This all-star band features Andy Hess on bass (John Scofield, The Black Crows) and David Frazee on vocals and guitar (formally of Burning Water).

Sdílet Michael Landau Liquid Quartet (USA/GB)

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS