E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

FREE MONDAYS w/ CRAPFRUIT (CZ) BLUEROOM (CZ)
Název akce:
FREE MONDAYS w/ CRAPFRUIT (CZ) BLUEROOM (CZ)
Datum konání:
pondělí 9. únor 2015 , 20:00 h - 20:00 h
Místo konání:
Roxy Prague - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
416786298481983
Kliknutí
243

Popis

Free Mondays - 9/2//2015

Live: CRAPFRUIT (CZ) BLUEROOM (CZ)

FREE ENTRY!
supported by Go.Out.cz, Startér - Radio Wave

CRAPFRUIT (CZ)
https://www.youtube.com/watch?v=OB-I_LHS-oo

Kapela Crapfruit vznikla v roce 2012, sestava kapely se ustálila na podzim roku 2013 ve složení: Martin Bosák (bicí, zpěv), Daniel Tikal (zpěv, kytara, klávesy), Matěj Tikal (kytara, zpěv) a Jan Zábský (baskytara, zpěv). Počátkem roku 2014 nastal zlom v existenci kapely, kdy došlo k nahrání alba „miniEP", v rámci něhož vyšel debutový singl „From The New World" (produkce Filip Gemroth).

V druhé polovině roku 2014 byl singl „From The New World" nasazen na rádiu Expres FM a od loňského listopadu jej hrají na rádiu Evropa 2, kde je zároveň součástí hitparády Music Chart, kde se pravidelně umisťuje na předních příčkách.
V současné době kapela pracuje na své první desce, kterou opět přivede na svět producent Filip Gemroth. Nová deska vyjde počátkem roku 2015.

blueroom (CZ)
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=VK9M0QkimyQ

Kapela blueroom vznikla roku 2009. V roce 2010 nahrála čtyřskladbové demo Up In The Sky. V roce 2011 dvouskladbové demo Under Ether/Sunrise Glow a o dva roky později třískladbové EP Violet Sky, které již utváří hudební směr, kterým se kapela chce vydat.
V současné době kapela blueroom působí ve složení: Vašek Růžička (kytara, zpěv), Tomáš Mühlbach (bicí), Jarda Michl (klávesy) a Petr Rajtšlégr (baskytara). Její kytarové rify si můžete poslechnout třeba tady: https://www.youtube.com/watch?v=nldPjInij8w

GOOUT.cz - Kulturní přehled

Sdílet FREE MONDAYS w/ CRAPFRUIT (CZ) BLUEROOM (CZ)

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS