E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Bohemian Like You: Kelela (US)
Název akce:
Bohemian Like You: Kelela (US)
Datum konání:
úterý 19. květen 2015 , 20:30 h - 20:30 h
Místo konání:
MeetFactory - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
423722734461867
Kliknutí
304

Popis

Ještě teplé EP Hallucinogen (vychází 5. května) přiveze do Prahy v Los Angeles usazená zpěvačka a písničkářka Kelela. Navazuje na úspěšný debutový mixtape Cut 4 Me, kde fůzuje pop s undergroundovými rytmy grimu, housu, r&b nebo hip-hopu v kompaktní celek, a který Kelelu vystřelil do první ligy a přinesl uznání mj. od Bjork nebo Solange Knowles. Na novém 6-trackovém EP spolupracovala například s Alejandrem Ghersi známým jako Arca a předznamenává dlouhohrající debut naplánovaný na podzim. Kelela do Prahy přijede premiérově se svojí výbušnou show, která smazává rozdíl mezi koncertním pódiem a afterparty v nočním klubu. Bez debat věc, kterou si nemůžete nechat ujít.

Fresh out of cutting machine, Los Angeles based vocalist and songwriter Kelela will bring her new EP "Hallucinogen" (out May 5) to Prague. "Hallucinogen" follows her debut mixtape Cut 4 Me that blends pop with underground rhythms of grime, house, r&b or hip-hop into a compact package and which catapulted Kelela into the top league, gaining praise from the likes of Bjork or Solange Knowles. The new 6-track EP was conceived from common work with Alejandro Ghersi better known as Arca and paves way to the debut album due later this year. Kelela will make her first Prague show, questioning the boundary between a concert hall and an after-party club. No second thoughts, this is not to be missed.

Vstupenky / Tickets:
290 Kč na / at www.meetfactory.cz
290 Kč + případné poplatky v dalších předprodejích / + fees (where applicable) in other presales
390 Kč na místě / at the door

Předprodeje / Presale:
Ticketpro, Ticketportal, GoOut.cz & www.meetfactory.cz

Koncert pořádá FKDM o.s. ve spolupráci s MeetFactory. / This show is promoted by FKDM o.s. in coproduction with MeetFactory.

Sdílet Bohemian Like You: Kelela (US)

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS