E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

MARCUS MILLER /USA/ + Quattro Formaggi @ MLADÍ LADÍ JAZZ 2015
Název akce:
MARCUS MILLER /USA/ + Quattro Formaggi @ MLADÍ LADÍ JAZZ 2015
Datum konání:
neděle 26. duben 2015 , 19:30 h - 19:30 h
Místo konání:
Roxy Prague - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
435632743257351
Kliknutí
175

Popis

⋆ ⋆ ⋆ ⋆ ⋆ ⋆ ⋆ ⋆ ⋆ ⋆ MLADÍ LADÍ JAZZ 2015 ⋆ ⋆ ⋆ ⋆ ⋆ ⋆ ⋆ ⋆ ⋆ ⋆ ⋆
Šestý ročník festivalu Mládí Ladí Jazz totiž přiveze to nejzajímavější ze současné především americké jazzové scény. Do Prahy zavítají Marcus Miller, The Bad Plus, Monika Roscher Bigband, The Kandinsky Effect, Oran Etkin nebo Susana Sawoff !
CELÝ FESTIVAL: https://www.facebook.com/events/608767685923728/

♪ ♫ ♩ ♬ ♪ ♫ ♩ ♬ ⋆ ⋆ ⋆ 26.4.2015 // Roxy Prague ⋆ ⋆ ⋆ ♪ ♫ ♩ ♬ ♪ ♫ ♩ ♬

Legendární baskytarista Marcus Miller je hlavní hvězdou letošního ročníku festivalu Mladí Ladí Jazz 2015. V rámci neobyčejného vystoupení, Marcus exkluzivně představí své nové album Afrodeezia. Máte se rozhodně na co těšit!!! ㋡

► MARCUS MILLER /USA/ ◄
http://www.marcusmiller.com/
http://cs.wikipedia.org/wiki/Marcus_Miller

Marcus Miller je považován za jednu z vůdčích osobností jazzové hudby posledních dvou dekád. Multiinstrumentalista, skladatel, producent a držitel dvou cen Grammy se vrací do Prahy po třech letech a jeho koncert se právem může nazývat hudební událostí letošního jara. Marcus Miller v rámci festivalu Mladí Ladí Jazz představí své zbrusu nové album Afrodeezia, které vychází 17. března na labelu Blue Note / Universal.
Miller mimo jiné spolupracoval jako producent, skladatel nebo hudebník na více než 500 albech umělců, mezi nimiž najdeme takové hvězdy jako Michael Jackson, Frank Sinatra, Elton John, Aretha Franklin, Miles Davis, Herbie Hancock či David Sanborn. Díky festivalu Mladí Ladí Jazz si můžete naživo poslechnout jeho novou desku již 26. dubna 2015 v Roxy.

TRAILER NOVÉ DESKY: https://www.youtube.com/watch?v=e_Jky0u-0WA

REPORTÁŽ ČT:
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/kultura/304998-afrodeezia-vsechny-hudebni-cesty-marcuse-millera-vedou-do-afriky/

jako support vystoupí:

► QUATTRO FORMAGGI ◄
Quattro Formaggi jsou progresivní pražské FUSION seskupení proplouvající hranicemi mezi funkem, rockem, gospelem a latinsko-americkými rytmy. Jsou výherci prestižních mezinárodních soutěží JUNIORJAZZ pořádané Českou jazzovou společností, THE SOUND OF EUROPE pořádané organizací EuroGlobe a jsou také výherci soutěže o Cenu Metropolitní univerzity Praha pořádané organizací Mladí Ladí Jazz. Pod vedením basisty Michaela Krásného (Laco Deczi & Cellula New York, Milan Svoboda Quartet, Dan Bárta, Michael V, Prague Big Band Milana Svobody, Big Band Felixe Slováčka, Štěpán Markovič Quartet) se kapela nechává inspirovat rytmickými i melodickými prvky world music a snaží se o nové pojetí moderního jazzu. Instrumentální vyzrálost interpretů a jejich nekompromisně proplétané entusiastické improvizace mažou konvenční představu o jazzové hudbě jako takové... Prezentuje se jako kvartet v obsazení Marek Prokop (soprán saxofon, alt saxofon, tenor saxofon), Jan Bálek (klávesy), Dušan Černak (bicí), Michael Krásný (basová kytara).


Vstupenky v předprodeji v síti Ticketstream a v Palác Akropolis:
VSTUPENKY / TICKETS: http://bit.ly/1kS3fDl

Pro mladší 26let nabízí festival výrazné slevy, a lístky na hvězdné večery začínají už na 100 Kč
----------------------------------------------------------------------------------------------

Více naleznete na:
www.mladiladijazz.cz
www.facebook.com/mladiladijazz
www.twitter.com/mladiladijazz
www.instagram.com/mladiladijazz

Sdílet MARCUS MILLER /USA/ + Quattro Formaggi @ MLADÍ LADÍ JAZZ 2015

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS