E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

...And You Will Know Us By The Trail Of Dead (USA)
Název akce:
...And You Will Know Us By The Trail Of Dead (USA)
Datum konání:
neděle 7. červen 2015 , 20:00 h - 20:00 h
Místo konání:
Futurum Music Bar - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
450970021733515
Kliknutí
360

Popis

...And You Will Know Us By The Trail Of Dead
07.06.2015 – 20:00
Praha, Futurum Music Bar
300,- Kč + poplatky obvyklé předprodeje od 6.3.2015
300,- Kč v pokladně Lucerna Music Baru
380,- Kč na místě v den koncertu
---------------------------------------------------------------

Trail of Dead založili v roce 1994 zpěváci, kytaristé a bubeníci Conrad Keely a Jason Reece. Skupina se během několika let rozrostla o další členy a nadále hudebně vyvíjela, přičemž tvůrčí energie přicházela od zakládajících členů. Keely a Reece byli kamarádi od dětství, začali spolu hrát v kapele v městečku Olympia ve státu Washington a později přesídlili do texaského Austinu. Tam vznikli ...And You Will Know Us by the Trail of Dead.

První album se jmenovalo stejně jako kapela a vyšlo na Trance Records v roce 1998, další album Madonna v roce 1999 na Merge records. ...Trail of Dead jeli turné po USA s Superchunk a v roce 2002 vydali Source Tags and Codes na Interscope Records. Na Interscope Records vyšly v průběhu čtyř let další dvě desky – World’s Apart a So Divided, pak se skupina v roce 2007 s gramofirmou rozloučila.

Na jaře roku 2008, ...And You Will Know Us by the Trail of Dead založili svůj label Richter Scale Imprint a díky americkému partnerství s Justice Records a evropskému se Superball Music v lednu 2009 vyšlo jejich šesté album The Century of Selfreleased. Na jaře roku 2010 kapela podepsala celosvětovou smlouvu se Superball Music a jejich Richter Scale Records Imprint, vydala v únoru 2011 desku TAO OF THE DEAD a na jaře 2012 nahrála v Německu v Hannoveru své osmé studiové album Lost Songs, které vyšlo v říjnu na Richter Scale/Superball Music. V roce 2014, po dvaceti letech společného přátelství a hraní, skupina vydává své deváté studiové album IX na Richter Scale/Superball Music. Jason a Autry momentálně sídlí v Texasu v Austinu, Conrad v Kambodži a James v Los Angeles.

PÁR DALŠÍCH NEPODSTATNÝCH INFORMACÍ:

- Conrad a Jason se potkali na gymnáziu na Havaji
- Chodili spolu na vysokou Evergreen State College v Olympii ve státu Washington
- Přestěhovali se do Austinu v Texasu a začali hrát na kytaru a bicí pod názvem ...You Will Know Us by the Trail of Dead
- Conrad namaloval obaly desek kapely, vytvořil i obaly skupin The Sword, Fugo, obal pro Amandu Palmer a Eagle Claw, vystavuje v galeriích po celém světě.

Vstupenky na jejich koncert v pražském Fututum Music Baru, který se uskuteční 7.června, budou v předprodeji od pátku 6.března v sítích www.GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal, Eventim a na webu www.musicbar.cz za 300,- Kč + poplatky. V pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. Na místě v den koncertu za 380,- Kč.

Více info na:

www.trailofdead.com
www.facebook.com/andyouwillknowusbythetrailofdead
www.futurum.musicbar.cz
www.facebook.com/futurum
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Sdílet ...And You Will Know Us By The Trail Of Dead (USA)

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS