E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

GROOVE DOCK ANNIVERSARY
Název akce:
GROOVE DOCK ANNIVERSARY
Datum konání:
sobota 10. leden 2015 , 21:30 h - 21:30 h
Místo konání:
Jazz Dock - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
451555131664752
Kliknutí
21

Popis

Výroční vydání úspěšného jazzově tanečního večera!
Od swingu přes bebop, hardbop, latin, fusion, acidjazz až po současný klubový sound. Servírováno výhradně z vinylových desek v souhře s živými muzikanty.

Perry Louis (JazzCotech UK)
Perry patří k první generaci jazzových tanečníků, která definovala celý britský jazzdance. Tančil a vyučoval ho po celé Evropě, v USA a v Japonsku. Doprovázel skupiny jako James Taylor Quartet, zpěváka Marka Murphyho a jeho skupina Jazzcotech Dancers letos vystupovala na unikátní Battle of Bigbands v rámci festivalu BBC Proms. Kromě toho pořádá Perry jednu z nejstarších londýnských parties Shiftless Shuffle, na které vystupuje jako lektor, tanečník i DJ. Všechny tři tyto profese přijede zužitkovat 10. ledna 2015 do Prahy. Odpoledne povede v tanečním studiu Dance Academy Prague Yemiho AD taneční seminář. Večer se pak přesune do klubu Jazz Dock, kde bude hostovat na výročním vydání jediné české jazzové klubové noci Groove Dock!

Mr. Ultrafino
Matador Groove Docku, spolutvůrce pražské jazz/funkové DJské scény, DJ Rádia1 a rezident pravidelných klubových akcí orientovaných na funk, soul a jazz. Stojí za jedinou pravidelnou jazzovou taneční klubovou nocí Jazz Cookies, ve které kombinuje vinylovou selekci s vlastní hudební produkcí a souhrou s živými nástroji.

MikiKonga (Champion Sound) (percussions)
Perkusista, ktetrý hral se skupinami SANTY Y SU MARABU, YVONNE SANCHEZ a Prago Union Livě Band. Naní je kmenovým perkusistou kapely CHAMPION SOUND.

Taneční seminář v Dance Academy Prague:
14.00 – 17.00 - cena: 350 Kč workshop plus přednáška (3hodiny),
rezervace: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Více na www.danceacademy.cz.

GROOVE DOCK: Vždy druhou sobotu v měsíci.
Startujeme po 21:30, do 22 h vstupné zdarma,
jednotné vstupné od 22 h na výroční GD 150 Kč.
Předprodej 100 Kč.
Pro prvních 20 účastníků semináře vstup zdarma!

Sdílet GROOVE DOCK ANNIVERSARY

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS