E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Dylan On The Rocks: Bob Dylan Tribute Concert
Název akce:
Dylan On The Rocks: Bob Dylan Tribute Concert
Datum konání:
čtvrtek 1. prosinec 2016 , 20:00 h - 22:00 h
Místo konání:
Hard Rock Cafe Praha - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Nekategorizované
Zdroj:
565666366961381
Kliknutí
120

Popis

(English Below)

Na začátku Prosince se v Pražském Hard Rock Cafe představí německá formace Dylan On The Rocks, považována za jeden z nejlepších Evrospkých tributů legendárnímu písničkáři Bobu Dylanovi.
Kritiky i diváky oslavovaná sedmičlená kapela vyzívá ke grandióznímu výletu, který provede více než půl stoletím Dylanovy diskografie plné nestárnoucích klasik, jakými jsou například „Like A Rolling Stone“ či „Blowin' In The Wind“.
Kapela se v čele s charismatickýn Winnem Dillonem a speciálním hostem Lady Saxophone vystoupí živě 1. Prosince v Hard Rock Cafe Praha na Malém Náměstí a nezapomenou představit všechny podstatné momenty Dylanovy kariéry.

ŽIVĚ v Hard Rock Cafe Praha / 20:00 / VSTUP ZDARMA

***
Dylan On The Rocks is a Bob Dylan tribute band lauded by audiences and critics alike for their authentic performances. The seven piece band will take you on a rocking trip through Bob Dylan´s extensive body of work, covering half a century of grand classics. After all, it was Bob Dylan who kicked rock music into orbit in the mid-60s with a trilogy of ground-breaking albums and his smash hit "Like a Rolling Stone". The tribute concert includes most of Bob Dylan´s greatest hits, performed largely in the style of the old vinyl originals. A great evening not only for Bob Dylan fans, but for all friends of timeless folk and rock music.

LIVE at Hard Rock Cafe Prague / 8PM / FREE ENTRY

Sdílet Dylan On The Rocks: Bob Dylan Tribute Concert

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS