E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

High Contrast, support: Dimension @ROXY
Název akce:
High Contrast, support: Dimension @ROXY
Datum konání:
pátek 16. prosinec 2016 , 22:00 h - sobota 17. prosinec 2016, 05:00 h
Místo konání:
Roxy Prague - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
620069298154332
Kliknutí
225

Popis

High Contrast @ ROXY
Support: Dimension
16. 12. 2016, Open 22:00

Lístky v předprodeji za 390 czk + popl. Prvních 24 hodin exkluzivně v rámci MY ROXY > http://my.adamapp.com/download/5569

Goout: https://goout.net/cs/listky/high-contrast+support-dimension/kbr/
Za zvýhodněnou cenu v café NoD za 400 czk

-EN BELOW-
Miláček českého publika a drum&bassová legenda High Contrast se vrací v prosinci do ROXY. Nový label, nová produkce a brzy i nové album, to jsou změny, které ohlásil High Contrast v průběhu tohoto roku. Týden před Vánoci si všechny tyto novinky budou moci vychutnat fanoušci na živo. Lincolna doprovodí vynikající britský producent a dj Dimension. Prvních 24 hodin jsou vstupenky v prodeji s 10% slevou přes věrnostní program MY ROXY.

Přelom roku 2015/16 nebylo o Lincolnu Barrettovi moc slyšet a šlo s největší pravděpodobností o promyšlený záměr. V průběhu tohoto roku ohlásil velké novinky. Tou hlavní je upsání u nezávislého labelu 3Beat Records a ohlášení nového alba, které je očekáváno do konce tohoto roku. První singl Remind Me odkazuje na jeho dřívější produkci plnou pozitivní energie a soulové atmosféry, díky které se dostal do povědomí snad všech drum&bassových fans. Zda půjde o návrat ke klasickému soundu nebo půjde jen o výjimku, zatím zůstává pod přísnou pokličkou. V prosinci se v ROXY vše bezpochyby dozvíme.

Vstupenky se prodávají prvních 24 hodin v omezeném množství a s 10% slevou v rámci věrnostního programu MY ROXY - ke stažení zde. Ostatní předprodeje začnou o 24 hodin později tj. v sobotu 17. září ve 13 hodin v rámci všech tradičních kanálů.

-EN-
The drum & bass legend & one of the most adored electronic producer of all times High Contrast returns in December to ROXY. New label, new production and soon a new album, these are the changes High Contrast announced later this year. A week before Christmas, all fans will be able to enjoy these news live. Lincoln will be accompanied by distinguished British producer and dj Dimension and of course Czech support. For the first 24 hours the tickets will on sale with 10% discount through a loyalty program MY ROXY – download here.

Sdílet High Contrast, support: Dimension @ROXY

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS