E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Dernisáž výstavy Lusi Lu: 13laster 13itches: Sour Bitch a Larika
Název akce:
Dernisáž výstavy Lusi Lu: 13laster 13itches: Sour Bitch a Larika
Datum konání:
úterý 31. leden 2017 , 19:00 h - 23:55 h
Místo konání:
Rock Café Prague (Official) - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Výstava
Zdroj:
640493446122855
Kliknutí
103

Popis

Lusi Lu: 13laster 13itches
Název výstavy je odvozen od kapel Blastersex a Sour Bitch, které vystoupí v rámci zahájení a zakončení a od trilogie výstav, které se uskutečnily v Rio de Janeiru, Berlíně a Tijuaně.
V názvu je také 2x číslo 13 místo B, protože zde bude k vidění 2x 13 obrazů. Na jedné straně 13 portrétů zpěvaček, které zde vystoupí, což je v první řadě dlouholetá múza autorky zpěvačka Meru z kapely Blastersex, dále okouzlující Dora Bondy a její pěvecké kolegyně z kapely Larika a v neposlední řadě sexy punkerky Sour Bitch, které na zakončení výstavy také oslaví svých 9 let!
Na druhé straně bude 13 obrazů z trilogie výstav 13itches on 13eaches z Ria, 8erliner 8itches z Berlína a 8itches on 8eaches z Tijuany.

Lusi umělecky ztvárňuje skoro výhradně ženy, které zasazuje do abstraktně ornamentálního světa nebo jim přisuzuje různé atributy. Každá její múza vždy nějakým způsobem vybočuje z normativity či obecně přijímaného kulturního konstruktu ženské krásy. Zobrazuje ženy kypré, hubené, maskulinní, feminní, nekonvenční, tradiční, promiskuitní, monogamní, bílé, snědé, pansexuální, heterosexuální….. a snaží se upozornit na to, že „normalita“ a „krása“ v sobě neobsahují žádnou inkorporovanou pravdu.
Tvoří pomocí kombinace několika technik: gelová, akrylová a laková pera na papíře, plátně nebo kappě, selektivní kolorizace fotografií a fotomanipulace.

Na dernižáži se také můžete těšit na delikátní občerstvení od Hummus Princess!

Sdílet Dernisáž výstavy Lusi Lu: 13laster 13itches: Sour Bitch a Larika

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS