E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Doplňkové programy v DNz
Název akce:
Doplňkové programy v DNz
Datum konání:
sobota 24. únor 2018 , 21:20 h - středa 21. březen 2018, 20:50 h
Místo konání:
Divadlo Na zábradlí - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Divadlo
Zdroj:
779879108869033
Kliknutí
79

Popis

PŘIJĎTE SE DOZVĚDĚT NĚCO NAVÍC!
Divadlo Na zábradlí obohatí v druhé půlce sezóny svoji nabídku o zcela nové doplňkové programy, které přinesou divákům speciální zážitek k uváděným inscenacím. Formou dramaturgických úvodů, scénografických seminářů a debat se režiséři, dramaturgové, scénografové a další členové inscenačních týmů budou snažit divákům přiblížit pozadí vzniku, zkušební proces a umělecký záměr inscenací. Doplňkové programy krátkým, vždy cca 20 minutovým, vhledem do procesu umělecké tvorby, která nechala vzniknout inscenacím v nabídce DNz.

Dramaturgické úvody
Diváci se za přítomnosti dramaturga nebo režiséra inscenace před začátkem večerního představení dozví formou krátké přednášky, jaký byl původní záměr pro vznik inscenace, z jakých vlivů inscenátoři čerpali a jak se měnila podoba inscenace v průběhu zkoušení. Vždy od 18:15 na galerii ve foyer!

Scénografické semináře
Setkání po večerním představení naopak nabídne vhled do uměleckého záměru při tvorbě scénografie inscenací. Jevištní výtvarníci přiblíží divákům průběh plánování a technických postupů, které jsou spojeny s výrobou dekorace.

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY:
24.2. - Dánská občanská válka 2018 - 24 - scénografický seminář po představení s Petrem Vítkem
2.3. - Dánská občanská válka 2018 - 24 - dramaturgický úvod před představením s řežisérským duem Adam Svozil a Kristýna Kosová
12.3. - Velvet Havel - diskuze po představení s Milošem Orsonem Štědroněm
21.3. - Mýcení - scénografický seminář po představení s Markem Cpinem

Sdílet Doplňkové programy v DNz

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS