E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Helmet / USA + special guest: Local H / USA
Název akce:
Helmet / USA + special guest: Local H / USA
Datum konání:
sobota 21. leden 2017 , 18:30 h - 21:30 h
Místo konání:
Lucerna Music Bar - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
972994066145988
Kliknutí
148

Popis

Helmet / USA + support: Local H / USA
21.1.2017 - Lucerna Music Bar

Vstupenky od 7. 10. 11:00 za 440,- Kč (+ poplatky) na www.musicbar.cz, www.goout.cz a v předprodejích Ticketpro a Ticketportal. Na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. Na místě v den koncertu za 550,- Kč.
------------------------------------------------------------------------------------------
Dlouho očekávané nové album amerických rockerů Helmet – první po šesti letech – představuje tvrdé riffy, bušící bicí a typický hlas frontmana Page Hamiltona. Album je energie ve své nejčistší podobě a návštěvníci Lucerna Music Baru to budou moc 21.ledna poznat na vlastní kůži.

Každá skladba z nového alba nazvaného Death To The World je kombinací různých tvrdých stylů - hard rocku, alternativy, metalu a punku.
Album produkoval Page Hamilton sám a míchal ho cenami ověnčený producent a zvukový inženýr Jay Baumgardner.

Držitelé zlaté desky a na cenu Grammy nominovaní Helmet vydali od svého založení v roce 1989 v New York City osm kritikou nadšeně přijatých alb. Míchali zeppelinovské riffy s vehementní post-hardcoreovou precizností, typickými těsnými akordy a offbeaty – Hamilton původně hrál jazz. Tahle kombinace byla vzácně vizionářská a ve své době velmi úspěšná.

Kapely jako Deftones, Rise Against, Pantera a Tool citovaly Helmet jako největší vliv, nejen pro jejich energii a přístup, ale také pro muzikálnost a inteligenci. Helmet jsou, mimo jiné, i dokonalé umělecké dílo.

Důkazem bude i novinka Dead To The World, která vychází 28.října 2016 na earMUSIC jako CD digipack a průhledný vynil. a samozřejmě i turné, se kterým 21.ledna dorazí i do pražského Lucerna Music Baru.

S Helmet jedou celé turné jako hosté Local H z Illionis, kteří se proslavili tím, že byli jednou z prvních kapel, která vystupovala jen ve dvou - frontman Scott Lucas hraje na kytaru i baskytaru a bubeník Ryan Harding obstarává všechny další zvuky.

Více info na:

www.helmetmusic.com
www.facebook.com/helmetmusic
www.localh.com
www.facebook.com/localh
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Sdílet Helmet / USA + special guest: Local H / USA

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS