E-mailVytisknout

Uhelna Club & Restaurant

Místo konání

Uhelna Club & Restaurant
Web:
uhelna.com
Ulice:
Štefánikova 18/25
PSČ:
150 00
Město:
Praha
Kraj:
Hlavní město Praha
Stát:
Czech Republic
Zdroj:
441337349402583
Scéna:
Gluten-Free Restaurant
Oblíbenost:
10179
Sledovanost:
250
Platby:
Hotově(1), Visa(0)Popis

Bezbariérová restaurace a hudební klub. V restauraci připravujeme české, světové i bezlepkové speciality. V klubu probíhají pravidelné párty každý víkend.

Uhelna Club & Restaurant je název prostoru, kde naleznete restauraci a noční klub pod jednou střechou. V našich krásných sklepních prostorech se můžete nejen výborně najíst, ale také se pobavit v našem nočním klubu, v kterém pořádáme pravidelné party. Páteční akce se ponesou v rytmech urban music a soboty budou patřit tanečním beatům. Můžete se těšit na ty nejlepší české Dj´s a samozřejmě i zahraniční hosty zvučných jmen! Navštivte smíchovskou UHELNU! Pod názvem UHELNA, se skrývá restaurace a hudební club. V restauraci naleznete širokou nabídku české, mezinárodní kuchyně i bezlepkových specialit. V době oběda si můžete vybrat z denního menu, v čase večeří ze stálého jídelního lístku. Naši cukráři připravují také výtečné bezlepkové dezerty. Uvnitř ledabyle opracovaných stěn restaurace, které přiznávají bývalé uhelné sklady z konce 19. století a v blízkosti hořícího krbu, se určitě budete cítit velice příjemně. Poskytujeme také prostory k pronájmu oslav všeho druhu a rádi Vám připravíme akci ušitou na míru, včetně privátních akcí. V případě vašeho zájmu nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.! Kapacita celého prostoru činí 600. V restauraci je k dispozici 80 míst k sezení a klub je o kapacitě 450 míst. Zajišťujeme catering a pokud byste si u nás chtěli objednat bezlepkový dort, či jiné dobroty, rádi Vám vše na objednávku připravíme. :)

TRAM zastávka Arbesovo náměstí využít můžete tramvajové spoje č. 6, 7, 9,10,12,14,16, 20 Nebo noční tramvajové spoje: 58, 59 BUS č. 176, 510 Z metra linky B, zastávka Anděl, cesta trvá pěšky cca 3 minuty.

Program Zobrazit archiv Exportovat ICS

   
 
Obrázek akce Datum Název akce Místo Kategorie
Žádné akce k dispozici
Obrázek akce Datum Název akce Místo Kategorie

  Zobrazit archiv Exportovat ICS

E-mailVytisknout